Martin
Buločkin

Finanční specialista

Martin Buločkin

Poradím a zajistím pro Vás nejlepší nabídku na trhu v oblasti hypoték, pojištění a investic.

Jaké služby vám
mohu nabídnout?

Mé služby

Hypotéky

Pomůžu Vám s financováním Vašeho vysněného bydlení. Vždy se snažím najít nejlepší řešení na míru.

Mé služby

Pojištění osob a majetku

Dokážu Vám správně nastavit pojištění, aby v prvé řadě dávalo smysl, mělo dobře nastavené limity a nebylo zbytečně drahé.

Mé služby

Spoření a investice

Poradím Vám, jak si správně vybudovat rezervu, kam správně uložit peníze, aby generovaly další peníze a využít státních benefitů na maximum.

Proč spolupracovat
se mnou?

Vše se snažím srozumitelně vysvětlit, aby si klienti udělali zdravý nadhled.

Mám v zádech silného partnera eDO finance, a.s., proto vám můžu nabídnout to nejlepší z trhu.

Buduji s klienty dlouhodobé vztahy, protože si vážím spolupráce založené na vzájemné důvěře, díky které se na mě klienti mohou v budoucnu spolehnout.

portrét

O mně

Jmenuji se Martin Buločkin a financím se věnuji třetím rokem. Mým cílem je splnit všechny přání a zájmy mých klientů. Klientovi nedoporučím nic, co bych nedoporučil sám sobě. S klienty navazuji dlouhodobou spolupráci, která je základem oboustranné spokojenosti.

Baví mě poznávat nové lidi. Naplňuje mě sport a různé intelektuální hry. Mám za sebou spoustu úspěchů ze šachového světa, kdy jsem se stal Mistrem ČR a následně jsem se účastnil na MS. Rád se vzdělávám čtením knih a účastí na různých workshopech a seminářích jak v pracovní, tak i v osobní rovině.

Reference
mých klientů

Online srovnávač hypoték, určený pro ty, kteří hledají rychlé porovnání sazeb a chtějí si spočítat i orientační výši splátek. Společně pak ulovíme tu nejlepší nabídku.